Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Deteinate
Member
Od: 03.2016
Offline
#
74097
11.05.2016, 19:33
O ile się nie mylę, to w tej rundzie bramkarzy mieliśmy siedmiu (włącznie z nowymi zakontraktowanymi).
Lepiej żebyśmy teraz skupili się na innych pozycjach jak napastnik czy stoper.
Deteinate
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Deteinate
Znajdź inne posty napisane przez Deteinate