Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35364
Stary 11.05.2016, 11:33
Życzyłbym sobie żeby za 8 lat nie było powtórki z rozrywki... Dopóki władza (każda) nie zrozumie że prowadząc długofalową politykę trzeba konsultować się z opozycją, która to ew. mogłaby kontynuować reformy lub politykę zagraniczną to nigdy nie wyjdziemy z pułapki średniego wzrostu jak to MF lubił mówić... Może się to kiedyś zmieni ale na razie to widzę że i jedni i drudzy się kompromisami brzydzą... w końcu tylko zgniłe są...