Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 11.05.2016, 08:41
A jak można ocenić? Miernie i to w najlepszym przypadku. Osobiście nie rozumiem wystawiania Bartosza kosztem zdolnego do gry Jovicia, który jest po prostu lepszym piłkarzem. Bartosz nie gra najgorzej, jednak brakuje mu dużo do Bobana szczególnie w ofensywie. Fajnie, że ma dobrą wrzutkę, ale niestety to chyba jedyny schemat jaki ma opanowany, a dużo bardziej efektywne są szybkie zagrania po ziemi we wspólpracy ze skrzydłowym, a ta układała się średnio. Boguś z Joviciem rozumieją się elegancko, a z Bartoszem juz nie było chemii. Ale ok, jak eksperymentować to w meczach o nic.

Co do Drzazgi. Wg mnie ten gość to nie jest zawodnik na Wisłę niestety. Widziałem jego kilka meczów w rezerwach i niestety dotychczasowe występy w Ekstraklasie to potwierdzają - jego poziom to czwarty-trzeci poziom rozgrywkowy na tę chwilę. Bardzo bojaźliwy, gra do najbliższego, nie podejmuje ryzyka. Wypożyczyć koniecznie, ale wielkich nadziei w nim nie pokładam.

Kujawa - no cóż wyszedł posrany, ale widać że fizycznie z nim jest ok, gorzej ze stroną techniczną, straszliwy kołek. Wielki chłop, oby się z czasem wyrobił, warunki ma. Tyle, że Czekaj też miał.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując