Cywka, Sadlok, Kujawa, Bartosz - fajna linia obrony

jeden stoper i to z najmniejszym doświadczeniem, dwóch bocznych obrońców i.... Cywka

Jak zobaczyłem, że schodzi Rysiek, to szczęka opadła

Do ideału im trochę brakowało, ale gdyby nie gorąca głowa Bartosza (juniorski faul) to może nawet na zero z tyłu by się udało.
I Drzazga w końcu miał kilka zagrań godnych pochwały
