|
Czas na podsumowania. Pojawiły się deklaracje właściciela, przekazane ustami trenera o walce o MP. Należy sobie po tym sezonie zadać pytanie na co stać tą drużynę. Wiem że kluczowy będzie dobrze przepracowany okres przygotowawczy. Jednak przy założeniu, że piłkarze podchodzą profesjonalnie do obowiązków, to mecze bądź co bądź w grupie spadkowej nie nastrajają optymistycznie. I w ten sposób należy na to spojrzeć, jeśli myślimy o jakimś poważnym celu na serio. Wiem że właściciel co roku deklaruje walkę o najwyższe cele. Składając takie obietnice powinien je poprzeć konkretnymi działaniami bo w przeciwnym wypadku naraża się na niepotrzebne szarganie swojego imienia przez zawiedzionych i zwiedzionych kibiców.
|