Temat
:
[36 kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, 10 maja, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
Od: 06.2011
Offline
#
22
10.05.2016, 21:45
Kolejne bardzo przeciętne spotkanie w wykonaniu naszego zespołu, im dalej w las tym mniej zawodników jest w formie. Grając na dwóch napastników u siebie i stworzyć tak małą ilość sytuacji klarownych to sztuka.
Merkury
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Merkury
Znajdź inne posty napisane przez Merkury