Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12417
Stary 10.05.2016, 09:36
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Gdzieś w domu zapodziałem KK, wie ktoś może czy mogę w kasie kupić sam bilet i wejść z samym biletem (bez KK) na mecz?
W Strefie powiedz, że zgubiłeś i wyrobią Ci duplikat. Kupiony wcześniej bilet będzie nabity na karte.
Odpowiedz cytując