Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Deteinate
Member
Od: 03.2016
Offline
#
74087
10.05.2016, 09:16
A tego Wolskiego nie dałoby rady wypożyczyć na kolejny sezon? W razie oczywiście, że brakłoby pół miliona.
Deteinate
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Deteinate
Znajdź inne posty napisane przez Deteinate