Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 10.05.2016, 07:05
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Donalda nie ma, bo znowu jakaś urojona kontuzja, czy bo powoli się z nim żegnamy?
Z konferencji trenera:
Donaldowi ostatnio urodziła się córeczka. Ma on problemy ze zdrowiem maleństwa, więc jest teraz okazja, aby bliżej zaopiekował się rodziną i miał głowę czystą od problemów takich jak tylko piłka nożna.
Odpowiedz cytując