wolfu napisał(a):

|
Donalda nie ma, bo znowu jakaś urojona kontuzja, czy bo powoli się z nim żegnamy?
|
Z konferencji trenera:
Donaldowi ostatnio urodziła się córeczka. Ma on problemy ze zdrowiem maleństwa, więc jest teraz okazja, aby bliżej zaopiekował się rodziną i miał głowę czystą od problemów takich jak tylko piłka nożna.