Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74080
Stary 09.05.2016, 22:17
Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że mimo fatalnej gry w obronie mamy trzecią obronę w lidze.... Mniej goli potraciły tylko Legia i Pogoń. Durny ten sezon, ze względu na miejsce najsłabszy w czasach Cupiała, a mimo to statystycznie jest przyzwoicie.

Wzmocnienia są konieczne, oby Guerrier się wylansował na tej Copa America i pozbądżmy się go. Z Bałaszowem trochę dziwne posunięcie, myślałem że na spokojnie jeszcze ten okres przygotowawczy przepracuje i dostanie szansę. Dobrze, że dziękujemy balowiczowi Sarkiemu i Czekajowi. Szkoda, że przedłużono Urygę.
Odpowiedz cytując