|
I niech gra, może opylimy go za godne pieniądze i znajdziemy w zamian solidnego zastępcę. Bo budować przyszłość na Guzmicsu to totalna ruletka. Tym bardziej, że Głowa poza charyzmą ma już co raz mniej do zaoferowania- stricte sportowo to ligowy średniak.
|