Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74079
Stary 09.05.2016, 21:59
I niech gra, może opylimy go za godne pieniądze i znajdziemy w zamian solidnego zastępcę. Bo budować przyszłość na Guzmicsu to totalna ruletka. Tym bardziej, że Głowa poza charyzmą ma już co raz mniej do zaoferowania- stricte sportowo to ligowy średniak.
Odpowiedz cytując