Karherop napisał(a):

|
A Węgry mogą wtopić z kretesem na mistrzostwach lub Guzmics nawet nie powącha murawy.
|
Guzmics nic nie ma do stracenia na Euro, a może ugrać bardzo dużo. Nikt nie oczekuje nic od Węgrów, więc jakikolwiek występ na + będzie zauważony, a na - raczej nie chyba, że faktycznie zawali coś grubego. Apropo tego, że nie powącha murawy, to nie wiem skąd ten pomysł. W eliminacjach grał praktycznie w każdym meczu, w towarzyskim po eliminacjach też