Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74077
Stary 09.05.2016, 20:30
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Jednym słowem letnie okienko to będzie zapewne rewolucja.
Nie wiem czy rewolucją można nazwać odpad 3 zawodników którzy nic nie wnosili do zespołu oraz ewentualny transfer dwóch zawodników z podstawowego składu, który póki co jest tylko w sferze marzeń klubu. Takiego Donalda to od dwóch okienek chcą odpalić z klubu. A Węgry mogą wtopić z kretesem na mistrzostwach lub Guzmics nawet nie powącha murawy.

Kręgosłup zespołu (9-10 zawodników), powinien pozostać nienaruszony. Oczywiście pod wyjątkiem wykupu Wolskiego.
Odpowiedz cytując