krzaq12 napisał(a):

|
Jednym słowem letnie okienko to będzie zapewne rewolucja.
|
Nie wiem czy rewolucją można nazwać odpad 3 zawodników którzy nic nie wnosili do zespołu oraz
ewentualny transfer dwóch zawodników z podstawowego składu, który póki co jest tylko w sferze marzeń klubu. Takiego Donalda to od dwóch okienek chcą odpalić z klubu. A Węgry mogą wtopić z kretesem na mistrzostwach lub Guzmics nawet nie powącha murawy.
Kręgosłup zespołu (9-10 zawodników), powinien pozostać nienaruszony. Oczywiście pod wyjątkiem wykupu Wolskiego.