Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74070
Stary 09.05.2016, 19:28
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Chyba to, ze Wisla mu przedstawi nowy kontrakt a jemu moze sie spodobac albo nie.
Człowieku, ten temat był klepany od momentu, kiedy Wolski się pojawił.

Ty poważnie mówisz?

WOLSKI JUŻ PODPISAŁ KONTRAKT!!!! Teraz Wisła musi wyłożyć pieniądze na wykup, a ponieważ ma prawo pierwokupu, to ŻADEN klub nie może tego zablokować.

Jezu, czy to naprawdę takie skomplikowane?
Odpowiedz cytując