wiesniak842 napisał(a):

|
Chyba to, ze Wisla mu przedstawi nowy kontrakt a jemu moze sie spodobac albo nie.
|
Człowieku, ten temat był klepany od momentu, kiedy Wolski się pojawił.
Ty poważnie mówisz?
WOLSKI JUŻ PODPISAŁ KONTRAKT!!!! Teraz Wisła musi wyłożyć pieniądze na wykup, a ponieważ ma prawo pierwokupu, to ŻADEN klub nie może tego zablokować.
Jezu, czy to naprawdę takie skomplikowane?