|
W którymś wątku było podane, że każde miejsce wyżej to 200k PLN od C+, więc zajęcie 11. zamiast 9. miejsca to jednak spora różnica (w naszej sytuacji). Niech walczą do końca ile się da, może to pomoże np. w wykupieniu Wolskiego albo ściągnięciu ciekawego skrzydłowego/obrońcy.
|