FraMat napisał(a):

|
Jednak Ondrasek był sprowadzany jako lekarstwo na brak skuteczności w ataku a nie na problemy w rozgrywaniu. Tę drugą rolę spełnia znakomicie, do pierwszej wiele mu brakuje
|
W dzisiejszej Wiśle brakuje jakości w każdej formacji więc narzekanie, że zamiast kilera mamy pracusia to raczej przesada.