|
Trener zapowiedział, ze bedzie tylko jedna zmiana w składzie tak wiec gramy o pełna pule jutro. Nie bedzie zadnego odpuszczania tylko walka na całego od poczatku do konca. Liczy sie tylko zwyciestwo i zajecie na koniec 9tego miejsca i pieniadze jakie za to mozna bedzie dostac bo jak wiadomo im lepsze miejsce tym wiecej kasy mimo, ze cudow pod tym wzgledem sie raczej spodziewac nie mozna. Trzeba sobie odbic poprzednia porazke ze Slaskiem
|