Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 09.05.2016, 13:47
A ja bym bardzo chciał żeby Ci co mają zdobywać bramki w przyszłym sezonie zaczęli zdobywać je już jutro. Niech to nie będą piękne gole ale niech będą. Już tam kij z pięknem futbolu, byle byłyby te brameczki To pozwoli optymistycznie spojrzeć w przyszłość. A jak ktoś się nie zgadza i chce piękne gole to na otarcie łez niech sobie puści bramki Franka albo Żurawia na youtube.
Odpowiedz cytując