A ja bym bardzo chciał żeby Ci co mają zdobywać bramki w przyszłym sezonie zaczęli zdobywać je już jutro. Niech to nie będą piękne gole ale niech będą. Już tam kij z pięknem futbolu, byle byłyby te brameczki

To pozwoli optymistycznie spojrzeć w przyszłość. A jak ktoś się nie zgadza i chce piękne gole to na otarcie łez niech sobie puści bramki Franka albo Żurawia na youtube.