krzaq12 napisał(a):

|
Wstawiliśmy młodego Bartosza obok Guzmicsa, wiemy że da radę. Wstawmy Drzazgę obok Brożka zobaczymy jak wyjdzie, dajmy pograć Kujawie pod okiem Guzmicsa/Sadloka. To będzie odpowiednia weryfikacja ich możliwości.
|
O to właśnie chodzi. A nie jak to zrobił taki jeden kiedyś i stwierdził, że nikt się nie nadaje. 2-3 chłopaków jutro i kolejnych 2-3 w sobotę. I wystarczy, wystawianie 6-7 jednocześnie to sabotaż.