Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.05.2016, 13:20
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Wstawiliśmy młodego Bartosza obok Guzmicsa, wiemy że da radę. Wstawmy Drzazgę obok Brożka zobaczymy jak wyjdzie, dajmy pograć Kujawie pod okiem Guzmicsa/Sadloka. To będzie odpowiednia weryfikacja ich możliwości.

O to właśnie chodzi. A nie jak to zrobił taki jeden kiedyś i stwierdził, że nikt się nie nadaje. 2-3 chłopaków jutro i kolejnych 2-3 w sobotę. I wystarczy, wystawianie 6-7 jednocześnie to sabotaż.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując