|
Jak podaje Gazeta Krakowska, w lecie dojdzie do sporych zmian kadrowych w klubie.
Zgodę na odejście dostał Guzmics, który już w zimie miał ciekawą propozycję z Chin, po turnieju Copa America Centenario do klubu raczej nie wróci również DG77. Gazeta podaje także że Arkadiusz Głowacki po zakończeniu sezonu podpisze roczny kontrakt z klubem oraz że wykupienie Wolskiego zostało już postanowione, jedyna przeszkoda to Włosi którzy mogą jednak chcieć go ponownie.
Po sezonie leci Sarki i Czekaj. Słyszy się również głosy że Wisła robi wszystko żeby pożegnać się z Balashovem i Crivellaro.
Jednym słowem letnie okienko to będzie zapewne rewolucja.
|