Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74064
Stary 09.05.2016, 12:32
Jak podaje Gazeta Krakowska, w lecie dojdzie do sporych zmian kadrowych w klubie.
Zgodę na odejście dostał Guzmics, który już w zimie miał ciekawą propozycję z Chin, po turnieju Copa America Centenario do klubu raczej nie wróci również DG77. Gazeta podaje także że Arkadiusz Głowacki po zakończeniu sezonu podpisze roczny kontrakt z klubem oraz że wykupienie Wolskiego zostało już postanowione, jedyna przeszkoda to Włosi którzy mogą jednak chcieć go ponownie.

Po sezonie leci Sarki i Czekaj. Słyszy się również głosy że Wisła robi wszystko żeby pożegnać się z Balashovem i Crivellaro.

Jednym słowem letnie okienko to będzie zapewne rewolucja.
Odpowiedz cytując