Temat
:
[36 kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, 10 maja, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
Od: 07.2010
Offline
#
7
09.05.2016, 12:10
"Spadek nam nie grozi, wyżej niż dziewiąte miejsce nie będziemy także, co stoi na przeszkodzie? "
A nie gramy o mniej/wiecej kasy? (za miejsce)
borys
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez borys