Wyświetl pojedynczy post
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 09.05.2016, 11:48
Fajnie by było, gdyby na ten ostatni mecz sezonu przy R22 trener Wdowczyk oderwał się nieco od rzeczywistości i wystawił totalnie rezerwowy skład, z Zającem w bramce, Kujawą i Żemło w obronie, Scaletem na rozegraniu i Wąsikowskim w ataku. Ja tak zawszę robię w FM, gdy drużyna zapewni już sobie cel, o który w danym sezonie walczy ;d a na pewno kibice, którzy chodzą na każdy mecz Wisły, chętnie zobaczyliby w akcji zawodników, których na koniec można zobaczyć co najwyżej w meczach rezerw.

A tak na serio, o co toczyć się będzie jutro gra? Jaka byłaby różnica finansowa między miejscem dziewiątym, a dziesiątym/jedenastym?
Odpowiedz cytując