|
Ostatni akapit - chciałbym, by i jeden i drugi jednak żółtko złapali. Cywka w tym sezonie formy już nie złapie, ewentualnie Wdowczyk nie znajduje dla niego miejsca w swojej koncepcji. Brak Sadloka byłby równoznaczny z podstawowym składem dla Bartosza.
Tak jest ZWE, czas na eksperymenty. Miejsce w lidze mało mnie obchodzi. Kasa czy to na wykupienie Wolskiego czy innych transferów powinna się znaleźć dzięki sprzedaży biletów - frekwencji na stadionie.
|