Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 09.05.2016, 11:41
Ostatni akapit - chciałbym, by i jeden i drugi jednak żółtko złapali. Cywka w tym sezonie formy już nie złapie, ewentualnie Wdowczyk nie znajduje dla niego miejsca w swojej koncepcji. Brak Sadloka byłby równoznaczny z podstawowym składem dla Bartosza.

Tak jest ZWE, czas na eksperymenty. Miejsce w lidze mało mnie obchodzi. Kasa czy to na wykupienie Wolskiego czy innych transferów powinna się znaleźć dzięki sprzedaży biletów - frekwencji na stadionie.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując