wiesniak842 napisał(a):

Ja tez do Ondraska poki co nie jestem przekonany ale wstrzymam sie jeszcze z konkretnymi ocenami, gdyz:
- gralismy poki co z samymi ogorkami (poza Zaglebiem)
- nie wiadomo jak bedzie wygladala nasza taktyka, styl gry itp itd jak Dariusz W. bedzie mial czas dla siebie do przygotowania druzyny
- nie wiadomo jak beda wygladac nasze ruchy transferowe i z kim przyjdzie mu grac/nie grac
|
Ondrasek jest napastnikiem w stylu Heskeya. Ma swoją rolę do odegrania na boisku. Szczególnie w systemie 4-4-2. Nigdy pewnie nie będzie strzelał powyżej 20 bramek w sezonie, ale 10-12 jest w jego zasięgu i to styknie.