Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 09.05.2016, 00:34
Ja tez do Ondraska poki co nie jestem przekonany ale wstrzymam sie jeszcze z konkretnymi ocenami, gdyz:
- gralismy poki co z samymi ogorkami (poza Zaglebiem)
- nie wiadomo jak bedzie wygladala nasza taktyka, styl gry itp itd jak Dariusz W. bedzie mial czas dla siebie do przygotowania druzyny
- nie wiadomo jak beda wygladac nasze ruchy transferowe i z kim przyjdzie mu grac/nie grac
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 09.05.2016 o godz. 00:34.
Odpowiedz cytując