Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 09.05.2016, 00:13
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się, że mamy pana Drwala. Nie chcę go wcale z Wisły wyrzucać. Piszę tylko o tym, że wszyscy raczej spodziewaliśmy się konkretnego napastnika a otrzymaliśmy trochę silniejszego Boguskiego.
Wiem, że na dzisiaj nie stać nas na drugiego Żurawskiego czy Frankowskiego.
Po prostu wcale się Ondraskiem jako napastnikiem nie zachwycam.
A nie wiadomo jak długo jeszcze pociągnie Brożek (wiek i kontuzje) i wtedy stwierdzimy, że rozpychanie się Zdenka nikomu na nic się nie zdaje.
Obyśmy się mylili ponieważ rozum podpowiada mi dokładnie to samo. W tym momencie jesteśmy bardzo przewidywalni. Każdy trener tak poinstruuje obrońców że Ci wykluczą Czecha z gry. To jest tylko opcja na słabych stoperów. Może się stać tak, że chłopcy bardzo szybko przestaną podniecać się Czechem jak murzyn śrubką. Mam nadzieję, że jesteśmy w błędzie i ten scenariusz się nie sprawdzi.
Odpowiedz cytując