|
Brozek podpisal kontrakt na kolejny rok- wiec mozmy pomarzyc tylko o napastniku , chcialbym tylko zeby na dwa ostatnie mecze Wdowczyk wypuscil wszystkich grzejacych lawe , od 1 minuty zeby choc troche przekonac sie ile sa warci - przede wszystkim Drzazge , spadek nam juz nie grozi- sa ostatnie dwa mecze zeby mlodziez cos udowodnila ...okrzykneliscie Go mesjaaszem Wisly ( po farcie w Chorzowie i Niecieczy i i meczu z Jaga w 10 ) - to nich cos wkoncu udowodni
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 08.05.2016 o godz. 23:30.
|