|
Naprawdę ktoś może mieć wątpliwości czy Ondrasek to dobry transfer?
Gość po prostu wjeżdża na pełnym hardcorze w obrońców, mówiąc krótko nie .......i się.
Atakuje, broni taranując każdego. Gość w jednym meczu wygrywa stykowych pojedynków więcej niż Boguski w całej karierze. Wsadzi łeb tam gdzie inni nie wsadzą nogi. I serducho do gry ma ogromne.
|