Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 08.05.2016, 19:22
Jeżeli coś działa, to znaczy, że jest dobre i nie ważne w jaki sposób. Faktem jest, że Ondrasek wykonuje z przodu pracę, na której korzystają inni i jeśli ceną za to są słabe liczby bramek to ja jestem za tym, żeby Kobra do końca kontraktu miał tam 0. Daj Bóg mu zdrowie i strzelających wszystkich naokoło.
Odpowiedz cytując