Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 08.05.2016, 14:55
fialo napisał(a):Wyświetl post
Cóż w prosty sposób w krótkiej analizie obnażyłem Twoją igonrancję, Ty w odpowiedzi nazwałeś mnie Gmochem. Niech każdy sobie wyciagnie wnioski. Miłej niedzieli.
Dziękuję i wzajemnie. Miłej niedzieli. Z WIŚLACKIM pozdrowieniem.
Odpowiedz cytując