Temat
:
[35 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, 6 maja, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline
#
67
08.05.2016, 14:55
fialo
napisał(a):
Cóż w prosty sposób w krótkiej analizie obnażyłem Twoją igonrancję, Ty w odpowiedzi nazwałeś mnie Gmochem. Niech każdy sobie wyciagnie wnioski. Miłej niedzieli.
Dziękuję i wzajemnie. Miłej niedzieli. Z WIŚLACKIM pozdrowieniem.
Barti
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Barti
Znajdź inne posty napisane przez Barti