Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 08.05.2016, 14:08
Niestety nie mamy sekcji piłki ręcznej bo Zdenek byłby idealnym kołowym. I na tym myślę faktycznie zakończmy ten temat bo się niepotrzebnie pokłócimy. Wszyscy jesteśmy chyba kibicami Wisły i zależy nam na jej wielkości.. Zadajmy sobie tylko pytanie czy chcemy być minimalistami czy chcemy żeby nasz kochany klub był na samej górze.
Odpowiedz cytując