fialo napisał(a):

W C+ wybrali Ondraska na zawodnika meczu, ale herbatnik Framat i drugi ananas Barti muszą wrzucić swoje trzy grosze w temacie. Szkoda strzępić ryja jak to mówił Zbyszek.
(...)
|
Skoro sam Jacek Gmoch zalogował się na forum to jednak muszę odpowiedzieć. W całym tym wywodzie brakuje mi tylko jednego stwierdzenia: umiejętność gry tyłem do bramki.
Dziękuję.