Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 08.05.2016, 13:09
fialo napisał(a):Wyświetl post
W C+ wybrali Ondraska na zawodnika meczu, ale herbatnik Framat i drugi ananas Barti muszą wrzucić swoje trzy grosze w temacie. Szkoda strzępić ryja jak to mówił Zbyszek.

(...)
Skoro sam Jacek Gmoch zalogował się na forum to jednak muszę odpowiedzieć. W całym tym wywodzie brakuje mi tylko jednego stwierdzenia: umiejętność gry tyłem do bramki.
Dziękuję.
Odpowiedz cytując