|
Sarki i Czekaj na pewno odchodzą. Przydało by się rozwiązać kontrakty (tak wiem, łatwo się mówi) z Buchalikiem, Bałaszowem, Crivellaro.
Kadre mamy w miare szeroką, jak dla mnie - priorytety to wykup Wolskiego i nowy stoper + jakis ofensywny pomocnik/skrzydłłowy.
konferencja przedmeczowa jutro o 15:45.
|