Karherop napisał(a):

Narzekamy po wygranych meczach, czyli na forum bez zmian. Pawłowski, Moskal, Broniszewski błagam wracajcie!
...
|
tfu, weź kurde nawet tak nie myśl!
fialo napisał(a):

|
... ale czasem sytuacja zmusza nas do zagrania długiej od obrońców i wtedy pojawia się on. Cały na biało. Zdenek Ondrasek. ...
|
oplułem ekran
