Temat
:
[35 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, 6 maja, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Wesoły Romek
Senior Member
Od: 02.2010
Offline
#
58
08.05.2016, 00:39
Zdenek to jest Terminator! Przy nim Brożek to konkretny napastnik.
Wesoły Romek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wesoły Romek
Znajdź inne posty napisane przez Wesoły Romek