ABGwislakABG napisał(a):

Temu drugiemu czyli Sarkiemu konczy sie kontrakt w czerwcu wiec i tak nie bedzie naszym pilkarzem. A Donald niech zostanie bo z ławki na podmeczonego rywala nie jest taki zły a juz na pewno lepszy od Balaszowa, ktory bedzie naszym pilkarzem przynajmniej do konca roku