Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 07.05.2016, 20:19
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
5. To samo drugi black.
Temu drugiemu czyli Sarkiemu konczy sie kontrakt w czerwcu wiec i tak nie bedzie naszym pilkarzem. A Donald niech zostanie bo z ławki na podmeczonego rywala nie jest taki zły a juz na pewno lepszy od Balaszowa, ktory bedzie naszym pilkarzem przynajmniej do konca roku
Odpowiedz cytując