Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 07.05.2016, 19:05
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Panowie gdyby każdy wkładał tyle serducha w grę co Ondrasek to walczylibysmy o mistrzostwo w tej lidze, w której jazdą na tyłkach można pokonać każdego... Nie zrozumię jak można narzekać na jego grę...
Reyman...cała plejada wielkich nazwisk...Paweł Brożek...Jesteśmy WISŁA KRAKÓW. Wieszanie napastnikowi poprzeczki na wysokości kolan nam najnormalniej w świecie nie przystoi. Na tym kończę temat Zdenka w tym temacie.
Odpowiedz cytując