shaggy napisał(a):

|
Panowie gdyby każdy wkładał tyle serducha w grę co Ondrasek to walczylibysmy o mistrzostwo w tej lidze, w której jazdą na tyłkach można pokonać każdego... Nie zrozumię jak można narzekać na jego grę...
|
Reyman...cała plejada wielkich nazwisk...Paweł Brożek...Jesteśmy WISŁA KRAKÓW. Wieszanie napastnikowi poprzeczki na wysokości kolan nam najnormalniej w świecie nie przystoi. Na tym kończę temat Zdenka w tym temacie.