radek2323 napisał(a):

|
Czepianie sie czecha to idiotyzm. 14 meczy dla Wisły 4 gole i 4 asysty + walka w kazdym meczu to tak zle?
|
Panowie gdyby każdy wkładał tyle serducha w grę co Ondrasek to walczylibysmy o mistrzostwo w tej lidze, w której jazdą na tyłkach można pokonać każdego... Nie zrozumię jak można narzekać na jego grę...