|
Pozwólmy przepracować naszym piłkarzom porządnie okres przygotowawczy - wtedy będzie można ferować wyroki i wieszać ew psy na winowajcach. Moim zdaniem obniżka lotów bierze się właśnie z tego, że jakiś decyzyjny idiota w klubie podjął decyzję o zatrudnieniu takiego a nie innego trenera, który w widoczny sposób nie potrafił przygotować piłkarzy do rozegrania ok 20 meczów w rundzie ).
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|