Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23258
Stary 07.05.2016, 17:15
nesta napisał(a):Wyświetl post
Nie dorabiajcie spiskowych teorii, serio. Dwa, to nie tylko Wolski obniżył loty w ostatnich meczach, ale cała drużyna. Automatycznie gra się wtedy trudniej.

Jak ktoś słusznie zauważył chłopak walczy o piłkarskie życie. Nie wiem jak pokrętnie musiałoby być jego rozumowanie, aby w takiej sytuacji specjalnie chcieć grać słabo, jakaś kpina. Jak będzie grał słabo to, wracając na zachód wróci do punktu wyjścia, Legia go oleje, Wisła go oleje, Nawałka go oleje.

Nic się nie zmienia, wszystkie siły powinny być rzucone na pokład, aby go wykupić. Psyche, przygotowanie fizyczne - to spokojnie Wdowczyk u niego ogarnie podczas przygotowań, a umiejętności i technikę, których wyszkolić się w tym wieku już nie da, on ma.
Też byłbym daleki od spiskowych teorii ale gdy wchodzi do gry legia ze swoim prezesem cwaniakiem można się wszystkiego spodziewać. Pamiętacie okoliczności przejścia Jodłowca do Legii ze Sląska, tam też wszyscy grali przeciwko Śląskowi za jego plecami, począwszy od samego pilkarza jego menadżera,warszawskiego koralika a kończąc na Stanowskim z weszlo który miał informacje o szykującym się spisku a nie puścił pary dla dobra legii oczywiscie.
Tak ze gdzie w tle jest legia tam śmierdzi machlojami koralika...

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A propos Wolskiego przypomniała mi się sytuacja z Takesure Chinyamą. Jak wiadomo zaczynał karierę w Polsce w Groclinie gdzie grał świetnie. Najpierw został wypożyczony przez jego klub z Zimbabwe z opcją pierwokupu. Po udanym sezonie Groclin chciał wykupić piłkarza, ale ten nagle miał poważne problemy sercowe. Dzymała nie chciał ryzykować i odpuścił. Kilka tygodni później Chinyama zupełnie zdrowy podpisał kontrakt z legijną szmatą. Prawdopodobnie intrygę ukartował menadżer Chinyamy wraz legią. A Groclin i Dżymała zostali zrobieni na szaro.

W przypadku gdzie w grę wchodzi legia i pieniądze nie zdziwił bym się gdyby nagłe załamanie formy Wolskiego nie tylko wynikało z dłuższej przerwy w grze...

* (od czasu Cierzniaka i wyruchaniu nas przez legie nie pisze nazwy tego klubu z dużej litery jak nazwę parchów.)
No cóż Ogryzek też ciekawe fakty z przeszłości przypomniał.
Odpowiedz cytując