Karherop napisał(a):

Narzekamy po wygranych meczach, czyli na forum bez zmian. Pawłowski, Moskal, Broniszewski błagam wracajcie!
Ondrasek przykrywa czapką Genkova jeśli chodzi o waleczność, technikę, kondycję i przede wszystkim zaangażowanie w grę zespołową. Piłka nożna to sport drużynowy i Ondrasek jak nikt inny pojmuje tę zależność. Grę głową ma na podobnym poziomie z tym, że ma gorszych skrzydłowych niż miał wtedy Genkov, czyli Kirma, Meliksona, Ilieva i Małeckiego w formie reprezentacyjnej.
|
Malecki w formie reprezentacyjnej jest teraz... przesadziles grubo kolego. Wtedy Maly to byl cien pilkarza. Teraz schudl, jest zwrotnosc, szybkosc, dynamika, taki nasz mesi kreci tymi obroncami tam na skrzydle, fajnie to wyglada. I co najwazniejsze jest powatarzalnosc, czego nie ma u Wolskiego. Jak dla mnie najlepszy transfer tej zimy.
Co do Ondraszka... ciezka praca przed nim, podoba mi sie ze walczak, ale bramki tez musi ladowac