Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 07.05.2016, 15:52
Jeszcze raz powtórzę. Jestem rozczarowany Ondraskiem. Od napastnika wymaga się strzelania bramek, czyli to co robił Zdenek w Norwegii i to co robi Paweł Brożek w Polsce. Nie strzela bramek ponieważ nie wykorzystuje swoich atutów i polscy obrońcy chyba jednak to nie to co Norwescy. Bardzo mi się podoba to wszystko co zauważyliście super to jest. Stoperzy nie mają z nim lekkiego życia i pewnie schodzą nieźle poobijani, tylko to mało. Ogólnie bolączką na forum jest to że każdy widzi pozytywy jakie chce widzieć a nie patrzy na całokształt jako taki Stąd znaleźli się zwolennicy talentu np Burdenskiego. Patrzmy pod kątem przydatności w ekstraklasie. Jak na boisku nie ma Pawła to Czech wypada blado, Piszę to przy całej sympatii do niego. Może w pierwszej lidze by to wystarczyło na ekstraklasę za mało. Będą gole i asysty - będą pochwały.
Odpowiedz cytując