|
Zwycięstwo po ciężkiej walce (za co należne brawa), więc wszystkie ułomności typu chaotyczna gra itd. można zapomnieć (oczywiście trener wnioski musi wyciągnąć, ale to inna sprawa).
Wczoraj nadzwyczaj dobrze zagrali ci, którzy ostatnio zawodzili tj. Brożek i Sadlok. Brożka tak szybko biegnącego jak przy kontrze bramkowej to bardzo dawno nie widziałem.
Nie rozumiem pretensji do Ondraska.
To jest czołg zapieprzający od obrony do ataku przez cały mecz, wygrywa większość górnych piłek, nie daje się przepychać, w walce jeden na jeden daje rady jako jeden z nielicznych naszych zawodników.
Guzmics daleko lepszy mecz niz wiele ostatnich.
Bartosz - ogrywać, ogrywać, ogrywać... Mam nadzieje, że ostatnie dwa mecze będzie wchodził jako podstawowy.
Powtórzę, z Joviciem w przyszłym sezonie to może być bardzo sensowna i efektywna para na prawym skrzydle.
|