Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23252
Stary 07.05.2016, 11:39
Nie dorabiajcie spiskowych teorii, serio. Dwa, to nie tylko Wolski obniżył loty w ostatnich meczach, ale cała drużyna. Automatycznie gra się wtedy trudniej.

Jak ktoś słusznie zauważył chłopak walczy o piłkarskie życie. Nie wiem jak pokrętnie musiałoby być jego rozumowanie, aby w takiej sytuacji specjalnie chcieć grać słabo, jakaś kpina. Jak będzie grał słabo to, wracając na zachód wróci do punktu wyjścia, Legia go oleje, Wisła go oleje, Nawałka go oleje.

Nic się nie zmienia, wszystkie siły powinny być rzucone na pokład, aby go wykupić. Psyche, przygotowanie fizyczne - to spokojnie Wdowczyk u niego ogarnie podczas przygotowań, a umiejętności i technikę, których wyszkolić się w tym wieku już nie da, on ma.
Odpowiedz cytując