chimba napisał(a):

|
Czyzby Wolskiemu znudzila sie juz gra w Wisle?
|
a moze skonczylo mu sie po prostu paliwo?
Stilic tez koncowke sezonu mial słabsza po tym jak przyszedł. Oczywiscie spowodowane to bylo tym ze nie przeszedł okresu przygotowawczego tak jak i Wolski.
Chociaz na ten moment to Patryk jest sercem tej drużyny.