Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74057
Stary 07.05.2016, 11:00
chimba napisał(a):Wyświetl post
Czyzby Wolskiemu znudzila sie juz gra w Wisle?
a moze skonczylo mu sie po prostu paliwo?
Stilic tez koncowke sezonu mial słabsza po tym jak przyszedł. Oczywiscie spowodowane to bylo tym ze nie przeszedł okresu przygotowawczego tak jak i Wolski.

Chociaz na ten moment to Patryk jest sercem tej drużyny.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując