Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 07.05.2016, 10:12
Kopanina, ale przez większą część meczu udawało się kontrolować sytuację.

Bardzo dobrze wyglądał środek bez Głowackiego, ale pamiętajmy, że rywal - obok Łęcznej - to chyba najgorzej grająca drużyna ligi w ostatnich tygodniach i fuksiarskie 3-2 z Bielskiem niewiele tu zmienia. Guzmics i Sadlok wyglądali bardzo pewnie, ale weryfikacja nastąpi dopiero jesienią, gdy zagramy z jakimś mocną drużyną. Optymalną sytuacją byłoby gdyby Głowacki przedłużył umowę o rok i "asekurował" zgrywającą się dwójkę stoperów; oczywiście to, że przydałby się jeszcze jeden też raczej wydaje się jasne. Bardzo pozytywnie zaprezentował się Bartosz, oby tak dalej - nieźle wygląda w ofensywie, więc może jak nie będzie się dało jesienią wygryźć ze składu Jovicia, to może Boguskiego? Cywka - jest jaki jest, ale w przeciwieństwie do np. Urygi zapieprza non stop i nie odpuszcza, wczoraj dość poprawny.

Zgadzam się, że więcej można było oczekiwać od Mączyńskiego i Wolskiego, choć tego pierwszego tłumaczy wciąż wdrażanie się do gry po kontuzji. Boguski dziś dość niewidoczny, ale przy golu błysnął; Małecki na standardowym, bardzo dobrym poziomie. Bardzo podobał mi się Brożek - niby widoczny rzadko, ale zawsze stanowił bardzo duże zagrożenie. Ondrasek niby nie strzela, ale ma się wrażenie jakby miał pozabijać rywali, czasem kryło go 2 + trzeci na dodatkową asekuracje, co oczywiście ułatwiało życie PB.

Oczywiście wisienką na torcie był karny-kuriozum, nawet Drągowskiemu po meczu było głupio. A nasza ulubiona plotkatsko-piłkarska strona na W. oczywiście "zapomniała" o tym wspomnieć.
Ostatnio edytowane przez d : 07.05.2016 o godz. 10:15.
Odpowiedz cytując