Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23248
Stary 07.05.2016, 10:12
Spadku formy u Wolskiego można było się spodziewać. Wrócił z zagranicy, gdzie głównie przesiadywał na trybunach, w pierwszych meczach zagrał na "głodzie/świeżości" i dał to co ma najlepsze, ale organizmu nie oszukasz i zwyczajnie złapała go "zadyszka". Chłop jest pod forma długo nie grał regularnie i tyle, dorabianie do tego spisków jest zwyczajnie głupie.
Odpowiedz cytując