Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74053
Stary 07.05.2016, 09:01
siedzenaganku2 napisał(a):Wyświetl post
Wolski kolejny mecz nic nie zagral. Najgorszy zawodnik. Trzeci mecz z rzedu
chimba napisał(a):
Czyzby Wolskiemu znudzila sie juz gra w Wisle?
....a, serio?
Odpowiedz cytując