Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 07.05.2016, 08:48
17wojownik napisał(a):Wyświetl post
Skandowanie nazwiska Wdowczyka po wykrzyczeniu nazwisk piłkarzy pierwszej jedenastki to hańba. Ludzie, zastanówcie się! To najemnik, jest teraz, pobędzie, ale odejdzie. Szacunek za robienie punktów, ale ON HANDLOWAŁ MECZAMI.
Bog kazał wybaczac wiec pojdz tą droga i wybacz Dariuszowi W tak jak i inni mu wybaczyli
Odpowiedz cytując