17wojownik napisał(a):

|
Skandowanie nazwiska Wdowczyka po wykrzyczeniu nazwisk piłkarzy pierwszej jedenastki to hańba. Ludzie, zastanówcie się! To najemnik, jest teraz, pobędzie, ale odejdzie. Szacunek za robienie punktów, ale ON HANDLOWAŁ MECZAMI.
|
Bog kazał wybaczac wiec pojdz tą droga i wybacz Dariuszowi W tak jak i inni mu wybaczyli
